4 AYLIK GELİŞİM HEDEFLERİMİZ TAMAMLANDI.

13th Kas 2014

Kurumumuzdan eğitim alan her çocuğumuzun ekim-kasım-aralık-ocak hedefleri güncellenmiştir. Eğitimde alınacak hedefler ve aile için hazırlanan önerileri içeren gelişim raporları ailelerimize teslim edilmiştir.

AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANIMIZIN DAVETİNE KATILDIK

15th Eyl 2014

Aile ve sosyal politikalar bakanımız Ayşenur İslam kurumumuz eğitim koordinatörü Şenay Yılmaz’ ı görüşlerinden faydalanmak için özel davette bulunmuştur.

PGSPORTS’UN HAZIRLADIĞI ÖĞRENCİLER OKULA BAŞLIYOR…

15th Eyl 2014

PGSPORTS un daha çok yakın olan açılışına rağmen 3 ay gibi kısa bir süre de 3 çocuğumuzu okula hazırladık.

POZİTİF GELİŞİM VE PGSPORTS 2014-2015 EĞİTİM DÖNEMİNE HAZIR…

15th Eyl 2014

Pozitif Gelişim ve PGSPORTS ekibi 2014-2015 eğitim dönemi plan ve çalışmalarını hazırlamak için toplandı…

PGSPORTS’un Hazırladığımız Öğrencilerimiz Okula Başlıyor

11th Eyl 2014

PGSPORTS‘un daha çok yakın olan açılışına rağmen 3 ay gibi kısa bir süre de 3 çocuğumuzu okula hazırladık. Özellikle sosyal uyum davranışlarında ciddi düzelme gösteren çocuklarımız okulların ön değerlendirme testlerinden geçer not alarak kabul edilmiştir. 3 ay öncesi Metropolitan Okul… Continue Reading PGSPORTS’un Hazırladığımız Öğrencilerimiz Okula Başlıyor

Pozitif Gelişim ve PGSPORTS 2014-2015 Eğitim Dönemine Hazır

11th Eyl 2014

Pozitif Gelişim ve PGSPORTS ekibi 2014-2015 eğitim dönemi plan ve çalışmalarını hazırlamak için toplandı. Yeni döneme müthiş bir keyif ve dinamizmle giriyoruz. Tüm ailelerimize ve çocuklarımıza başarılı ve verimli bir dönem geçirmelerini diliyoruz.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanımızın Davetine Katıldık

9th Eyl 2014

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanımız Ayşenur İslam kurumumuz eğitim koordinatörü Şenay Yılmaz’ ı görüşlerinden faydalanmak için özel davette bulunmuştur. Özellikle son dönem çocuklarla ilgili yaşanan sorunlar, çözüm önerileri ve genel önerilerini dinlemiş, not almıştır. Ayşenur İslam’a ilgisi, sorunlara karşı hassasiyeti… Continue Reading Aile ve Sosyal Politikalar Bakanımızın Davetine Katıldık